Nazywam się Rafał Rychlicki.

Posiadam 15 letnie doświadczenie w realizowaniu audytów nieruchomości oraz przygotowaniu nieruchomości do celów inwestycyjnych.

O mnie

Jestem doradcą rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w zakresie audytów due dilligence, zwiększenia wartości nieruchomości gruntowych, geodezji prawnej i standardowej.

65 wykonanych audytów nieruchomości
86 godzin przeprowadzonych konsultacji
250 prawomocnych decyzji zatwierdzających podział

Przez pięć lat pełniłem funkcję viceprezesa i prezesa w firmie Geodetic będącej jedną z najnowocześniejszych firm w Polsce w zakresie opinii, analiz, pomiarów, raportów i audytów związanych z rynkiem nieruchomości.

Posiadam uprawnienia geodezyjne z zakresu 1 (geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne) oraz z zakresu 2 (rozgraniczenia i podziały nieruchomości oraz sporządzenie dokumentacji do celów prawnych).

Pełnię funkcję biegłego sądowego w Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie.

Jestem autorem publikacji branżowych oraz prelegentem kongresów i akademii branżowych.

Swój warsztat stale wzbogacam wykonując niestandardowe audyty nieruchomości, raporty, opracowania geodezyjno-prawne oraz realizując opinie jako biegły sądowy. Dzięki temu doskonale wiem z jakimi problemami borykają się inwestorzy oraz jak je skutecznie rozwiązać. Swoją wiedzą praktyczną chętnie dzielę się w ramach konsultacji, szkoleń, wystąpień oraz publikacji branżowych.

Cyklicznie prowadzę również warsztaty dla studentów na Politechnice Warszawskiej.

Poza pracą moją największą pasją jest sport – jeżdżę na rowerze (przez wiele lat prowadziłem kolarską grupę rowerową, odnoszącą sukcesy w zawodach MTB w całej Polsce), żegluję i uprawiam narciarstwo skiturowe.