Usługi

Audyt nieruchomości gruntowych przed zakupem

Sprawdzenie nieruchomości przed zakupem to podstawowa czynność jaka powinna mieć miejsce przy każdej transakcji dotyczącej nieruchomości gruntowej. Audyt nieruchomości odpowie nam na pytania, czy nieruchomość gruntowa nie ma żadnych wad prawnych i technicznych.

W przypadku wykazania problemów z audytu dowiemy się w jaki sposób je rozwiązać. Pozwoli nam to realnie spojrzeć na cały proces inwestycyjny i określić poprawnie harmonogram inwestycji. Audyt służy również określeniu pozytywnych aspektów danej nieruchomości, których znajomość może mieć realny wpływ na rzeczywistą jej wartość. Nie ma znaczenia czy nieruchomość jest duża czy mała, droga czy tania.

Ilość spraw, które prowadzę jako biegły sądowy nauczyła mnie, że z pozoru nawet proste transakcje, mogą okazać się bardzo problematyczne w przyszłości. Dlatego bardzo ważne jest podejście do transakcji świadomie i pragmatycznie. Dodatkowym atutem sprawdzenia nieruchomości przed zakupem jest zdefiniowanie możliwych problemów, które mogą mieć wpływ na wartość nieruchomości i będą cenne przy negocjacji ceny ze sprzedającym.

  • Lokalizacja Cała Polska
  • Doświadczenie Ponad 15 lat
  • Czas odpowiedzi Do 24h